Turkish   English
 
 
Firma Profilimiz
 

Pulluk Bıçakları San. ve Tic. Ltd. Şti. 1972 yılında kurulmuştur. 35 yıla yaklaşan Tercübesi ve başarısı ile çok çeşitli pulluk üç demirleri, kültüvatör kaz ayakları uç demirlerini üretmiştir. Yıllardır olduğu gibi üretmiş olduğu kaliteli, sağlam ve garantili ürünlerini çiftçilerimize ve sanayicilerimize sunmaktayız.

Globalleşen dünyanın modernleşen Türkiye'sinden tüm çiftçilere on binlerce pulluk ile destek vermektedir. Büyüyen dünyada yaşamsal ihtiyaçların daha sağlıklı koşullarda arz edilebilmesinin, tarımsal alanın denge etkeni bozulmadan arttırılması ve modern tarımın geliştirilmesi ile mümkün olduğunu bilmekteyiz. 

Pulluk bıçaklarının uç kısımları dolgu olup aşınma ve çarpmalara karşı mukavemetli, özel allaşımlı imal edilmekte, ısıl işlem uygulanmaktadır. Pulluk bıçakları T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Ziraat Fakültesi deney raporlu olup, emsallerinden üstün dayanma gücüne sahiptir. Yıllardır dünya çiftçisine verdiğimiz desteği , dünya markası olma arzusu yolunda yaptığımız çalışmalarla sürdürmeye devam edecek ve bu çalışmaları ulusal sorumluluğumuz olarak kabul edeceğiz.